Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie organizowanym z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka Zadanie konkursowe będzie polegało na :

1) Wykonaniu obrazka przedstawiającego Babcię lub Dziadka (technika plastyczna dowolna. Zalecamy łączenie różnych technik, np. płaskorzeźba z plasteliny, wydzieranka wycinankowa, farby, kredki, dołączanie elementów takich jak skrawki materiału, guziki, koraliki, suche kwiaty, wstążki. Im większa różnorodność tym lepiej ;-).

lub

2) Napisaniu krótkiego wiersza o Dziadku lub Babci (przykładowe wiersze o tej temetyce, które mogą być inspiracją do napisania własnego wiersza, będziemy udostępniać w godzinach pracy biblioteki).

Zainteresowani naszym konkursem wybierają jedno zadanie: obrazek lub wiersz. Podpisane prace prosimy składać w bibliotece do 31 stycznia 2013 r. Najbardziej kreatywni uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe i książkowe. Najciekawsze wiersze zamieścimy na naszym blogu w zakładce "Poetycki zakątek". Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie


mkidn 01 cmyk

Od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r.
Gminna Biblioteka Publiczna w Świerczach
realizuje zadanie, pt. Biblioteka - tu się dzieje!
w ramach Programu Partnerstwo dla Książki.
Zadanie dofinansowano ze środków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

  Bibliotekanarodowlogo

 NPRC malinowy

logo msib 2    

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com