Kolejne zajęcia upłynęły nam pod znakiem zbliżającego się przedstawienia „Porwanie Odrobinki”, w którym wystąpią uczestnicy Letnich Spotkań w Bibliotece. Już teraz zapraszamy serdecznie Czytelników na bezpłatny pokaz, który odbędzie się 23. Sierpnia 2012 roku o godzinie 12:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Świerczach.

Młodzi aktorzy własnoręcznie wykonali plakaty promujące przedstawienie. W najbliższym czasie będzie je można zobaczyć w ważnych punktach w okolicy, by nikt nie przeoczył tego ważnego wydarzenia artystycznego. Tworzenie plakatu wymaga dużego skupienia i podania ważnych dla odbiorcy informacji. Wspólnie ustaliliśmy, że konieczne jest nie tylko wpisanie, na co zapraszamy, ale także podanie miejsca i daty, kiedy oczekujemy przybycia. Trzeba się dobrze zastanowić, czy o wszystkim pamiętaliśmy.

W trakcie powstawania, plakaty zostały dodatkowo ozdobione motywami związanymi z przedstawieniem. Kolorowe kwiaty, ptaki i ryby uchylają rąbka tajemnicy na temat bohaterów. Na koniec zabezpieczyliśmy plakaty folią, by deszcz nie zepsuł naszych wysiłków. Po skończonej pracy można było z duma prezentować wspólnie stworzone dzieła.


JSN Decor template designed by JoomlaShine.com