Konkurs na recenzję 2012. Podobnie jak w ubiegłych latach i w tym roku organizujemy konkurs na recenzję. Jak dotychczas będziemy wybierać najlepszą recenzję nadesłaną w danym miesiącu kalendarzowym. A na koniec roku wybierzemy recenzję roku. Informację o recenzji roku ogłosimy w styczniu 2013 roku.

          Recenzje oceniane będą w dwóch kategoriach, recenzje czytelników do 15 roku życia i od 16 roku życia wzwyż. Dlatego też prosimy klubowiczów o podanie przedziału wiekowego w opisie przesyłanych recenzji. Nagrody otrzymuje autor recenzji. Za recenzję miesiąca – zestaw nowości ufundowany przez jedno z wydawnictw, które wspierają nasz konkurs. Nagroda za recenzję roku jest oczywiście niespodzianką.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2012 r.

2. Recenzje, opatrzone i nazwiskiem, nazwą DKK oraz informacją o kategorii wiekowej recenzenta, należy przesyłać drogą elektroniczną do właściwego koordynatora wojewódzkiego, który następnie przesyła je do Instytutu Książki.

3. Recenzje oceniane są w dwóch kategoriach wiekowych:

- do 15 roku życia,

- od 16 roku życia wzwyż.

4. Laureatów – zarówno w przypadku recenzji miesiąca jak i recenzji roku – wyłania jury złożone z pracowników Instytutu Książki.

5. Laureatów konkursu z danego miesiąca Instytut Książki ogłasza na stronie DKK w ciągu pierwszego tygodnia kolejnego miesiąca, laureatów nagrody rocznej Instytut Książki ogłosi do dnia 31 stycznia 2013 r.

6. Nagrody Instytut Książki wysyła pocztą na adres klubu.


mkidn 01 cmyk

Od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r.
Gminna Biblioteka Publiczna w Świerczach
realizuje zadanie, pt. Biblioteka - tu się dzieje!
w ramach Programu Partnerstwo dla Książki.
Zadanie dofinansowano ze środków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

  Bibliotekanarodowlogo

 NPRC malinowy

logo msib 2    

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com