Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie organizowanym z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka Zadanie konkursowe będzie polegało na :

1) Wykonaniu obrazka przedstawiającego Babcię lub Dziadka (technika plastyczna dowolna. Zalecamy łączenie różnych technik, np. płaskorzeźba z plasteliny, wydzieranka wycinankowa, farby, kredki, dołączanie elementów takich jak skrawki materiału, guziki, koraliki, suche kwiaty, wstążki. Im większa różnorodność tym lepiej ;-).

lub

2) Napisaniu krótkiego wiersza o Dziadku lub Babci (przykładowe wiersze o tej temetyce, które mogą być inspiracją do napisania własnego wiersza, będziemy udostępniać w godzinach pracy biblioteki).

Zainteresowani naszym konkursem wybierają jedno zadanie: obrazek lub wiersz. Podpisane prace prosimy składać w bibliotece do 31 stycznia 2013 r. Najbardziej kreatywni uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe i książkowe. Najciekawsze wiersze zamieścimy na naszym blogu w zakładce "Poetycki zakątek". Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie